Спорткар NSX GT3 Evo отримав 3,5-літровий двигун

Зовсім недавно Acura представила спорткар для гонок GTD, що отримав назву NSX GT3 Evo. Модель отримала шасі Spice Engineering з двигуном NSX SE90 Comptech Camel Lights GTP об’ємом 3,5 літра. Автомобіль ставав чемпіоном в змаганнях 2017 і 2018 років.

У Нью-Йорку нам представили «громадянську» версію NSX GT3 Evo. Модель оснащується карбоновим кузовом, який значно знижує вагу машини. Колісна база спорткара становить 2 630 мм, в довжину автомобіль розтягнувся на 4 621 мм, в ширину – 2 040 мм, а висота становить 1 240 мм.

Нагадаємо, що перший прототип NSX GT3 показали в 2016 році, а офіційно змагатися автомобіль почав з сезону-2017. Головну ставку японці зробили на IMSA WeatherTech SportsCar Championship, найбільш престижний чемпіонат спорткарів в США.

Купе вийшло досить конкурентоспроможним, і ось ми бачимо, що NSX GT3 після двох успішних років в гонках зробили ще кращим, ще досконалішим. Acura NSX GT3 еволюціонував, а звідси і Evo в назві.

«Дуже раді представити NSX GT3 Evo 2019. Незважаючи на те, що автомобіль вже вигравав у декількох найпрестижніших серіях для машин GT3, ми віримо в можливість постійного вдосконалення нашої техніки», – зазначив генеральний менеджер Honda Motorsports Масаси Ямамото.

«Злісний» апарат отримав новий передній спліттер, інший дифузор, і в принципі видозмінений задній бампер. Зовсім нехитрі удосконалення привели до ряду позитивних змін: охолодження силової установки покращено, керованість відточена до ідеалу.

Варто зазначити, що двигун і шасі для японського NSX GT3 народжуються в Огайо. Фінальна ж збірка машин, доведення їх до розуму відбувається зусиллями JAS Motorsport в Італії.