Спортивне купе LEXUS RC F GT майже готове. Фото

Spy-Shots of Cars This image has been optimized for a calibrated screen with a Gamma of 2.2 and a colour temperature of 6500°K

Lexus серйозно готується до нового сезону. Зовсім недавно на Нюрбургринзі була помічена трійка спортивних моделей японської преміум-марки, а тепер най-, як очікується, потужна версія випробовується вже на дорогах загального користування.

Це буде Lexus RC F GT, який Lexus анонсував ще в Женеві 2017 року. Тоді був показано прототип гоночного RC F GT3, а цивільна його версія очікувалася буквально з дня на день. Але ось минуло майже два роки, давній концепт давно виступає в декількох гоночних серіях, в тому числі і в Європі. А дорожньої версії досі немає. Виявляється, що купе практично готове.

І цивільний варіант RC F GT займе своє місце в модельному ряді між суто гоночним GT3 і зовсім цивільним купе Lexus RC F. Таким чином на тому ж європейському ринку з’явиться дуже міцний конкурент баварському купе BMW M4. Причому, по комфорті Lexus обіцяє перевершити всіх однокласників.

В останній раз концепт RC F GT показали на людях два роки тому в Гудвуді, і то мигцем. Тепер же можна багато розглянути вже на серійній машині. У серію піде більш спокійна передня частина. Причому, капот, як і дах, будуть виготовлятися з вуглецевого волокна. Камуфляж на кузові приховує тільки абсолютно новий аеродинамічний обвіс. І його чимало. Антикрило сховати не вдалося, але потужний дифузор, оточений вихлопними трубами стандартної для серії F форми, прикритий дуже ретельно. Як, власне, і вся решта аеродинаміка.

Пам’ятається, гоночний концепт був на 363 кг легше серійного купе RC F. Навряд чи спортивна версія RS F GT зможе повторити такий результат. Але п’ятилітрового наддувного V8 і восьмидіапазонної переналаштованої автоматичної коробки передач має вистачати для вражаючої розгінної динаміки навіть більш важкого автомобіля. Поки ніяких цифр розвідати не вдалося. З чуток, силовий агрегат зможе віддавати від 470 до 55 к.с. потужності. Всі подробиці – ближче до дебюту. А представляти новий Lexus RC F GT будуть одночасно з оновленим RC, який чекає планового фейсліфта.

Spy-Shots of Cars
This image has been optimized for a calibrated screen with a Gamma of 2.2 and a colour temperature of 6500°K
Spy-Shots of Cars
This image has been optimized for a calibrated screen with a Gamma of 2.2 and a colour temperature of 6500°K
Spy-Shots of Cars
This image has been optimized for a calibrated screen with a Gamma of 2.2 and a colour temperature of 6500°K