Спортивний седан Toyota Mark X GRMN знову доступний в продажу

Сьогодні в Японії (і тільки там) відкрився прийом замовлень на седан Toyota Mark X в «гарячій» версії GRMN, яка адресована ентузіастам спортивного водіння. Начебто чотирьохдверка цілком відповідає їхнім запитам: задній привід, бензиновий атмосферник V6 3.5 (318 к.с., 380 Н • м), шестиступінчаста “механіка”.

Тираж обмежений 350 екземплярами, а ціна становить 5,13 млн єн. «У базі» йдуть ковані диски з шинами розмірності 235/40 R19 спереду і 255/35 R19 ззаду. Як опція пропонується дах з пластику, армованого вуглеволокна. Вона зменшує масу машини на 10 кг і знижує центр ваги, але вартує 270 000 ієн. Особливості інтер’єру – ексклюзивні передні крісла, «кочерга» ручника замість кнопки, глянцеві вставки на центральній консолі, чорні підкладки приладів.

А вуглепластиковий декор є і у «звичайного» седану GR Sport. У GRMN-седану для більшої жорсткості кузова додані 252 точки зварювання.

Разом з тим переналаштовані підвіска і електропідсилювач керма, змінене передавальне число заднього редуктора, доопрацьована випускна система. Зауважимо, що Toyota Mark X GRMN вже виходила на японський ринок в 2015 році, причому в її активі була 321 сила, і тоді всі 100 машин швидко знайшли покупців. Однак з тих пір седан пережив невеликий рестайлінг, а значить, копія не вірна. З сьогоднішнього дня вона демонструється на Токійському мотор-шоу.