Стала відома дата виходу нового Audi E-Tron GT

Audi розширює лінійку серійних електромобілів і наступною моделлю стане E-Tron GT для конкуренції не просто з Tesla Model S, а з її флагманської модифікацією P100D. Вперше про плани по створенню електричного седану Audi оголосила в березні 2018 року, але ніякої конкретики по цій моделі не надала.

Зараз же, як повідомляє Autocar, мова йде про запуск електромобіля в серію в 2020 році. За даними джерел британського видання, електроседан технічно буде уніфікований з уже серійним електричним кросовером Audi E-Tron, але пріоритетом для новинки стане не запас ходу, а ходові характеристики. Про це заявив Зігфрід Пінт, що відповідає в Audi за силові установки.

Конкурентом для седана називається в першу чергу Tesla Model S P100D. Новий Audi E-Tron GT буде побудований на тій же платформі, що і електричний седан Porsche Taycan, випуск якого почнеться в 2019 році. Autocar також заявляє, що електромобіль Audi стане першою моделлю марки, яка підтримує зарядні станції потужністю 350 кВт і дозволяє заряджати батареї на 80% менше ніж за 12 хвилин.

Очікується, що передсерійний варіант Audi E-Tron GT буде показаний в листопаді 2018 року на автосалоні в Лос-Анджелесі, а вже в 2019 році марка представить серійний електромобіль Audi E-Tron Sportback. Випуск цієї моделі налагодять на заводі в німецькому Неккарзульмі і вона виявиться одним з десяти запланованих до запуску у виробництво до 2025 року електромобілів.