Стала відома ціна 1000-сильної Toyota

Тисячесильна спортивна «Тойота», яку підрозділ Gazoo Racing готує до запуску? буде коштувати як «справжні гіперкари». Про це в інтерв’ю виданню Motoring заявив представник марки в Австралії Орландо Родрігез.

За словами Родрігеса, сам автомобіль буде представляти собою повноцінний гіперкар, тому і ціна у нього виявиться відповідною. При цьому представник марки не став виключати того, що вартість машини може перевищити мільйон доларів. У той же час, представники «Тойоти» поки не знають, де саме планується продавати гіперкар. Також про нього немає ніякої детальної інформації. Раніше в Gazoo Racing лише підтвердили плани запуску подібної машини в серійне виробництво. Поки був показаний лише концептуальний варіант моделі – GR Super Sport Concept.

Очікується, що автомобіль отримає повністю карбонову конструкцію і гібридну силову установку з бітурбо «шісткою» 2.4. Очікується, що подібна машина з 2020 року зможе брати участь в чемпіонаті світу з перегонів на витривалість. Також будуть підготовлені дорожні версії.