Стала відома ціна іграшкової копії Porsche 919

Знаменитий спорткар Porsche 919 отримав свою іграшкову копію в масштабі 1: 8. За новинку просять зовсім недитячі 14 700 доларів.

Вартість іграшки можна порівняти з представниками нових генерацій хетчбека KIA Ceed або седану KIA Rio. Висока ціна обумовлена ручним складанням безлічі запчастин «суперкара», а також приголомшливою деталізацією іграшкової версії легендарного спорткара.

Дрібні деталі Porsche 919 виконані з олова, свинцю і алюмінію. За словами конструкторів Porsche, на створення однієї моделі йде до 3 000 роботи, в яку входить аналогічна оригінальному суперкару технологія, що застосовується для побудови моделей, проектування, віртуальна інженерія, а також ручне фарбування і полірування кузова іграшки.

Кожна з колекційних модельок авто буде поставлятися в комплекті з особливим карбоновим стендом, що містить в собі автографи уславлених пілотів Porsche і інформацію про гоночних і швидкісних досягнення автомобіля. Також на стенді буде вигравірувано порядковий номер моделі. Всього світ побачить 100 примірників іграшкової Porsche 919. Попереднє замовлення ще до виходу новинки оформили вже на 96 одиниць авто.

Нагадаємо, кілька років тому в обмежений тираж було випущено 50 екземплярів колекційної моделі Porsche 917 Salzburg, присвяченій ювілею перемоги спорткара на гонці «24 години Ле-Мана» 1970 року.