Стало відомо, як виглядає паркетник Kia Sportage після оновлення

У Китаї до цих пір продається паркетник попереднього, третього покоління, з англійським написом Sportage на всю спину. Паралельно пропонується «четвертий», який називається Kia KX5.

Глобального рестайлінгу у нього не було, але він пройшов локальний, результати якого сьогодні представлені на автошоу в Гуанчжоу. Здається, новий дизайнер KIA П’єр Леклерк остаточно освоївся і почав гнути свою лінію. Можливо, ми бачимо буревісника, і в дизайні KIA все зміниться.

Великий Петер Шрайер два тижні тому пішов на пенсію, зробивши наступником Люка Донкервольке. Втім, Леклерк може бути ні при чому, а наказ про радикальний редизайн банально спровокували погані продажі. За 2017-й Kia KX5 знайшов в Китаї лише 20 641 покупця – в три рази менше, ніж в 2016-му.

Результати цього року і зовсім плачевні: рахунок йде на сотні машин на місяць. Підприємство Dongfeng Yueda Kia, яке випускає кросовер, швидше за все, залишить йому колишні силові агрегати. Це «атмосферник» 2.0 (165 к.с., 203 Н • м) з шестиступінчастим “автоматом” і турбомотор 1.6 (177 к.с., 265 Н • м) з семидіапазонний «роботом». Зараз ціновий діапазон – від 171 800 до 231 800 юанів за повнопривідний варіант (1,6-2,2 млн рублів).