Стало відомо, яким буде нове покоління Skoda Octavia

Нова Skoda Octavia (четверте покоління) стане куди більш «просунутим» автомобілем і успадкує більше технічних рішень наступного Volkswagen Golf. Серед іншого, це означає, що купити Октавію вперше можна буде з гібридною силовою установкою.

Незважаючи на те, що компанія останнім часом робить акцент на кросовери (і буде продовжувати – незабаром ми побачимо «купейну» версію Kodiaq), Octavia залишається лідером продажів. Видання AutoExpress демонструє, як може виглядати нова Skoda Octavia 2020 року.

Крім технологічних нововведень, акцент традиційно зроблять на практичність і внутрішній простір салону. Голова відділу продажів і маркетингу Skoda Алан Фейві визнає, що в компанії бачать величезний потенціал в Octavia на довгі роки, і пишаються, що в наступному поколінні модель буде дуже сучасною. Також в найближчі три роки має статися тотальне оновлення модельного ряду Skoda. Очікуються новий Rapid і кросовер на його базі (родич Volkswagen T-Roc), електричний Citigo, нова Fabia і «гарячий» Kodiaq RS, потужність двигуна якого складе 237 к.с. Також ми побачимо електричний кросовер за мотивами концепту Skoda Vision E.