Стало відомо, яким буде новий Toyota Auris

Ім’я Auris з’явилося у Toyota в 2006 році для позначення хетчбека Corolla. Але тепер японці вирішили в 2019 модельному році повернути класичну назва. Чому Toyota зважилася на цей крок зараз?

Японці кажуть, що вся справа в новій глобальній платформі Toyota New Global Architecture, яка замінила відразу три дотеперішніх платформи і поховала ім’я Auris. Corolla – одна з найбільш важливий моделей для Toyota. З моменту її появи на ринку в 1966 році, було продано 45 мільйонів автомобілів з цим ім’ям.

І не дивно, що було прийнято рішення повернути все на свої місця і повернути невеликому хетчбеку його історичне ім’я. Всі три типи кузова нової Corolla – седан, хетчбек і універсал, – отримають гібридні силові установки, побудовані на базі найбільш ефективних двигунів внутрішнього згоряння останнього покоління.

А дизайн нової Corolla досить свіжий і привабливий для того, щоб Toyota зуміла зайняти гідне місце на європейському ринку. Відтіснивши, в першу чергу Volkswagen і Ford. Вперше дванадцяте вже покоління Toyota Corolla було показане в березні 2018 року на Женевському автосалоні. Восени нинішнього року, тепер уже на Паризькому салоні, японці покажуть спортивний універсал, і це буде точкою початку європейського продажу.