Стало відомо, яким буде новий Mercedes GLE

Журналісти здійснили екскурсію в святеє святих Mercedes – один з складальних цехів. Там вони отримали уявлення про те, як буде виглядати зразок GLE.

Перше, що можна відзначити в новинці – це присутність начинки, зробленої за останнім словом техніки. Це і наявність сенсорного управління на кермі, це і нова платформа, це і повністю видозмінена приладова панель з двома дисплеями, об’єднаними спільним склом. При цьому у кожного монітора є своя чітко виражена функція. Для прикладу, один несе відповідальність за навігацію, а іншому довірено все, що пов’язано з мультимедіа.

Mercedes був показаний в камуфляжі, а це значить, що розгледіти зовнішні особливості кузова було досить складно. Разом з тим можна припустити, що основні риси зовнішнього вигляду дістануться від попереднього представника Mercedes. Змін можна очікувати від дизайну бамперів, решітки радіатора, фар. Крім того, не виключено, що з’являться додаткові зовнішні деталі.

Також повідомляється, що компанія планує зберегти доступність лінійки з бензинових і дизельних двигунів. Про їх параметри стане відомо ближче до офіційної прем’єри, яка має відбутись в рамках Паризького автосалону.