Стало відомо, яким буде новий Volvo S60

New Volvo S60 Inscription

За результатами дослідження американської компанії J.D. Power, цього року шведський автовиробник Volvo зайняв 3-е місце за якістю вироблених автомобілів. Незважаючи на це, керівництво Volvo бажає підняти цей показник ще вище.

Автомобілі шведського бренду Volvo завжди славилися своєю якістю. За оцінками компанії J.D. Power, Volvo вже не перший рік займає перші позиції в рейтингу найбільш надійних автовиробників, якість збірки автомобілів яких знаходиться на дуже високому рівні. У 2018 році бренд Volvo зміг зайняти 3-е місце цього рейтингу, обігнавши таких світових гравців автомобільного ринку як Jaguar, Land Rover, Chrysler, Mitsubishi і Subaru.

В рамках недавнього інтерв’ю з журналістами зарубіжного видання Automotive News Europe нинішній генеральний директор Volvo R & D Хенрік Грін зазначив, що третє місце шведська компанія зайняла зокрема за допомогою кросовера XC90, який дебютував в 2014 році в якості моделі 2015 року.

Пан Грін окремо відзначив, що запуск серійного виробництва абсолютно нового седана S60 допоможе автовиробникові піднятися в рейтингу J.D. Power.

«S60 повинен стати кращим автомобілем в історії Volvo, в плані якості», – сказав Грін. «На даний момент найкращою моделлю, якість якої знаходиться на найвищому рівні, є кросовер XC60, серійне виробництво якого налагоджено на нашому заводі в Торсланді, Швеція, з 2017 року. Я вважаю, що седан S60 зможе стати кращим нашим автомобілем за якістю виробництва. Для того, щоб дізнатися, так це чи ні, необхідно трохи зачекати – через 3 місяці стартують офіційні продажі нового седана Volvo S60 ».