Стало відомо про нові покарання за перевищення швидкості

Водіям-лихачам доведеться зменшити оберти. На українських дорогах з’являться пристрої з автоматичної фото- і відеофіксацією, пише “Україна Нова”.

Кабмін дозволив використовувати поряд із засобами дистанційного контролю швидкості транспорту також пристрої з функцією фото- і відеофіксації порушень ПДР в автоматичному режимі. Про це розповіли в прес-службі Кабінету міністрів України.

Раніше безпеку дорожнього руху контролювали тільки засобами дистанційного вимірювання швидкості TruCAM або «Візир».

Розширивши перелік технічних засобів, можна буде більш ефективно контролювати дотримання ПДР, – вважають в уряді. Чиновники відзначили, що це також буде сприяти збільшенню обсягів виробництва вітчизняних технічних засобів з контролю.

Також раніше повідомлялося про штрафи за вимкнені фари з 1 жовтня. Українських водіїв на дорогах за містом зобов’язали їздити з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар, інакше штраф 425 гривень. Нагадала про таке правило прес-служба Національної поліції Київської області через соціальну мережу Facebook. Це правило повинне сприяти підвищенню безпеки дорожнього руху на затемнених ділянках дороги в будь-який час доби.