Стало відомо, чи робить чоловіка привабливим дороге авто

У майже 500 представниць прекрасної статі дізналися, чи робить чоловіка більш привабливим дорогий автомобіль.

Що б хто не говорив, «дівчата люблять діаманти» і дорогі автомобілі, правда, не всі в цьому зізнаються. Тому дане опитування можна назвати інформативним лише з натяжкою. Отже, жінкам задали два питання: Чи виглядає чоловік з дорогим автомобілем привабливіше, ніж чоловік з бюджетним авто? і Що робить чоловіка більш привабливим?

У тому, що престижний автомобіль робить його власника привабливішим, зізналося 40% представниць прекрасної статі, інші це заперечують. Причому чим старші жінки, тим більше марка автомобіля має для них значення – 42,9% тих, кому за 30, важливий дорогий автомобіль, серед жінок молодше тридцяти він важливий в 37,7% випадків. Далі дослідники розмовляли з кожною з груп окремо. Серед тих, кому престижне авто важливе, 82,6% упевнені, що його наявність говорить про те, що чоловік добре заробляє, 17,4% просто подобаються дорогі речі, в них комфортніше. 3,5% хочуть похвалитися таким чоловіком і його автомобілем перед друзями і знайомими, а 3,5% вважають, що чоловіка на дорогому авто поважають на дорозі, і жінці це приємно.

Серед тих, хто відноситься до наявності дорогого авто скептично, 72,5% вважають, що машини в стосунках не головне, важливі любов і увага. 13,8% вважають, що зараз будь-яку машину можна купити в кредит і наявність дорогої іномарки взагалі ні про що не говорить. Цілком може бути, що чоловік вліз в борги.

Дослідження в липні проводила компанія CarPrice в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Казані і Самарі.