Стали відомі характеристики нового 2020 Chevrolet Silverado HD

Нове покоління важкого пікапа Chevrolet Silverado HD буде розсекречене в лютому 2019 року, але вже є перша офіційна інформація про новинку. Chevrolet представила першу порцію офіційної інформації про абсолютно нове покоління важкого пікапа Silverado HD.

Прем’єра новинки відбудеться в лютому 2019 року, а в продаж автомобіль надійде в середині наступного року. Машина отримала зовсім інший зовнішній вигляд, ніж Chevrolet Silverado 1500 – у двох пікапів однакова тільки дах. На брутальний вигляд працює масивна решітка радіатора, багатоповерхова оптика і велика кількість хрому в декорі кузова.

“Ми хотіли візуально наблизити новий Silverado HD до вантажної техніки”, – заявив головний дизайнер пікапа Брайан Ізард. – “Нам це вдалося і зараз автомобіль виглядає як елемент важкого обладнання”. Chevrolet не надав ніяких офіційних фотографій інтер’єру, але, судячи зі шпигунських знімків, машина отримає величезні вентиляційні отвори і великий екран мультимедійної системи. Крім того, у 2-рядної кабіни стане більше місця для ніг у другому ряду. Новий Silverado HD отримає якийсь новий бензиновий мотор з безпосереднім уприскуванням, але інформації про це двигуні поки немає. Також пікап оснастять 6,6-літровим турбодизелем Duramax V8 c крутним моментом 1234 (!!!) Н / м і 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Заявлено, що все це істотно збільшить вантажопідйомність і можливості буксирування. Ну а для зручності доступу до вантажного відсіку з’являться вбудовані в борта підніжки Bedstep.