Стали відомі характеристики нового Peugeot 208

Новий суперміні Peugeot 208 стане зовні більш спортивним і отримає повністю електричну версію. Таким чином французи готуються скласти гостру конкуренцію Ford Fiesta і VW Polo. Новий Peugeot 208 вперше потрапив в об’єктиви.

Абсолютно новий хетчбек буде представлений вже в 2019 році. Причому, це буде перший автомобіль концерну, побудований на новій платформі Peugeot, яка розроблена спеціально для роботи з електричними силовими установками.

Малюк вже виїхав на тести, і під ретельним камуфляжем розглянути можна не так багато. Але все ж ключові речі розглянути можна. Це, перш за все, фари головного світла з фірмовими слідами «пазурів лева» і по-спортивному спадаюча лінія даху. П’ятидверний кузов, швидше за все, теж сигнал. Поки трьохдверними в лінійці бувають тільки Peugeot 208 GTi. І навряд чи в майбутньому він збережеться. Така тенденція.

Нижній повітрозабірник повторює форму нових кросоверів Peugeot 3008 і Peugeot 5008. Спадаючий дах дійсно виглядає досить спортивно.

Судячи з інформації про майбутню моторну гаму, це не що інше як спортивний Peugeot 208 GT-Line. Моторна гамма передбачає невеликі наддувні бензинові мотори і вперше для компанії електрична силова установка. Двигуни внутрішнього згоряння будуть об’ємом від літра до 1,2 літра і потужністю від 70 до 150 сил.

Новий GTi передбачається в двох варіантах: з потужним бензиновим агрегатом і такою ж потужною електричною силовою установкою. Обидва варіанти будуть могутнішими за 200 к.с. Все це передбачає використання нових технологій, впроваджених в CMP (Common Modular Platform), яка, після дебюту в Peugeot 208, буде використовуватися у всіх нових моделях групи PSA. І головне нововведення цієї платформи – мінімальна вага в порівнянні з нинішньою архітектурою PF1. Все просто: тепер необхідно якимось чином компенсувати вагу акумуляторних батарей в порівняно невеликому автомобілі.