Стали відомі характеристики нового Toyota 86/Subaru BRZ

Наступне покоління спорткарів Toyota 86 і Subaru BRZ залишаться з заднім приводом, але ці два автомобіля не будуть побудовані на платформі Subaru.

Закордонному виданню, журналісти якого особисто поспілкувалися з представниками японського бренду Subaru, вдалося дізнатися важливі подробиці про нові версії Toyota 86 і Subaru BRZ. Повідомляється, що нинішні BRZ і 86 побудовані на сильно модифікованій платформі седана Subaru Impreza.

Неназване джерело в Subaru пояснило виданню Motoring, що, на відміну від цієї платформи, нинішній «візок» SGP (Subaru Global Platform), на якому будуються майже всі сучасні моделі марення, просто не може бути використаний для створення автомобіля з заднім приводом. А повний привід ніколи навіть не розглядався для Subaru BRZ і Toyota 86.

Це означає, що наступне покоління японських близнюків або збереже свою нинішню платформу, або перейде на архітектуру Toyota TNGA. В даний час TNGA є основою для моделей седанів Corolla і Camry, а також кросовера RAV4. Ця платформа могла б заощадити вагу, а також збільшити жорсткість на кручення – саме це і потрібно для спортивних автомобілів.

З моменту запуску оригінальних автомобілів в 2011 році багато що змінилося для компанії Toyota. У той час як їх варіант спорткара був спочатку випущений в США під назвою Scion FR-S, автомобіль пізніше продавався під брендом Toyota. Крім того, Toyota також створила підрозділ Gazoo Racing, який, без сумніву, вже вніс великий внесок в розробку автомобіля другого покоління.