Стали відомі характеристики оновленого Porsche Macan

Компанія Porsche, яка представила днями в Шанхаї позашляховик Macan, який пережив рестайлінг, обійшла стороною характеристики його двигунів. Однак вона свідомо допустила витік інформації, з якої стало ясно, що Macan буде потужнішим, але позбудеться дизелів.

Як і у випадку з флагманським Porsche Cayenne, німецький виробник припинив оснащувати позашляховик моторами на важкому паливі (не забувши уточнити, що цей захід може виявитися тимчасовою). Правда, в якості компенсації, дещо підвищив віддачу бензинових силових установок.

Як повідомляє німецьке видання Motor1 з посиланням на офіційних представників Porsche, базовим мотором для Macan стане дволітровий турбодвигун. Для ринку Китаю його віддача складе 252 к.с., а ось в Європі мотор під тиском екологів дефорсують до 245 к.с. Таким чином, базова модифікація дещо втратить в потужності в порівнянні з дорестайлінговою.

А ось версія Macan S, навпаки, додасть. Якщо зараз вона має в своєму розпорядженні 340 к.с., то після поновлення такої Macan отримає вже 354-сильний двигун. До слова, модифікація Macan GTS оснащується 360-сильним мотором, і розрив між двома версіями, таким чином, стає чисто номінальним, але не виключено, що Porsche придумає для Macan GTS серію індивідуальних доопрацювань.

Нарешті, найпотужніший з сімейства Macan Turbo отримає 2,9-літровий шестициліндровий мотор, який вже став знаменитим, а також 440 повновагих “коней” разом з ним. Цей двигун прийде на зміну нинішньому 3,6-літровому агрегату потужністю 400 к.с. і, як очікується, стане не тільки могутнішим, але і економічнішим.

У Porsche заявили також, що всі мотори тепер оснащуються фільтрами саж, і згадали про відсутність планів з оснащення нинішнього Macan гібридною силовою установкою. Втім, цілком можливо, що кросовер буде електрифіковано в ході зміни поколінь.