Стали відомі характеристики оновленої Lada 4×4

Компанія «АвтоВАЗ» оголосила про початок виробництва оновленої Lada 4×4. Позашляховик отримав кілька косметичних змін, нову комплектацію Black Edition для п’ятидверноъ модифікації і розширений список оснащення у виконанні Luxe.

Головна зміна в салоні – нова приладова панель з контрастною чорно-помаранчевою підкладкою в стилі «Вести». Аналогічна «приборка» раніше ставилася на ювілейній модифікації 4×4, випущеній на честь 40-річчя моделі.

Машина у виконанні Black Edition відтепер доступна і для п’ятидверного позашляховика. Вона отримала кондиціонер, зовнішні дзеркала з електроприводом і електрообігрівом, а також поліпшену віброізоляцію дверей, підлоги і боковин кузову. Крім цього, такі позашляховики комплектуються 16-дюймовими колісними дисками чорного кольору. Ціна – від 598 900 рублів.

Фотографії салону оновленої 4×4 виробник поки не опублікував. Lada 4х4 в комплектації Luxe отримала бічні дзеркала з електрорегулюванням і обігрівом, сріблясті легкосплавні диски оновленого дизайну.

В технічній стороні змін, очевидно, не відбулося. Позашляховик Lada 4×4 і раніше оснащувався 83-сильним двигуном об’ємом 1,7 літра. Коробка – п’ятиступінчаста «механіка».