Стали відомі суми збитків Volkswagen від “дизельгейту”

Компанія Volkswagen в результаті “дизельного скандалу” в США вже втратила близько 30 млрд євро.

У 2015 році комісія виявила, що концерн, коли оснащував свої авто інтелектуальними системами, занижував показники викидів. У поточному році витрати на врегулювання юридичних питань, в зв’язку зі скандалом в США, склали вже трохи більше 1 млрд євро, повідомив Франк Віттер, директор VW з фінансів.

За відомостями телеканалу, в Німеччині також триває розслідування близько 60 інцидентів за участю автогіганта. Компанія Volkswagen виявилася в центрі скандалу, що розгорівся в другій половині 2015 року. Тоді концерн зобов’язали відкликати 482 тисячі моделей не тільки Volkswagen, але і Audi, реалізованих в період з 2009 по 2015 рік. Через два роки автовиробник домовився зі своїми покупцями, викупивши продані авто і виплативши компенсації.

Минулого місяця в США комісія почала нове розслідування щодо керівників Volkswagen. На цей раз її колишнього директора Мартіна Вінтеркорна, головну компанію і дві дочірні звинуватили в шахрайстві. За відомостями експертів, компанія випустила цінні папери, вартість яких оцінюється в 13 мільярдів доларів, свідомо знаючи про приховування реальних показників викидів. Таким чином їм вдалося продати свої акції за більш вигідною ціною.