Стартувало виробництво нового бюджетного кросовера KIA

На спільному підприємстві KIA і Dongfeng в Китаї стартувало виробництво абсолютно нового кросовера, що отримав назву KX1.

За даними «піднебесних» ЗМІ, новинка надійде в продаж у серпні, а ціни на неї будуть варіюватися в діапазоні від 100 000 до 150 000 юанів. Компактний кросовер KIA KX1 побудували за мотивами концептуального KIA YI PAO, показаного на Пекінському автосалоні в квітні нинішнього року.

По суті новий SUV є перелицьованою версією моделі Stonic, що продається в Європі. Автомобіль, орієнтований на КНР, можна впізнати за іншими бамперами і видозміненій оптиці. Уже відомо, що китайським покупцям KIA KX1 запропонують в двох модифікаціях: з 1,4-літровим атмосферним двигуном на 95 і 100 л. с. У парі з мотором може працювати – на вибір споживача – як механічна коробка передач, так і «автомат». Привід у кросовера, зрозуміло, безальтернативно передній.

Як повідомляють китайські ЗМІ, новий KIA KX1 надійде в шоу-руми місцевих дилерів вже в серпні. Що ж до нашої країни, то поява цієї моделі на вітчизняному авторинку вкрай малоймовірно, оскільки вона створювалася виключно для КНР. Зате українці зовсім скоро побачать посвіжілі Sportage і Optima, а також змінив покоління Ceed.