Студія Italdesign привезе новинку в Женеву. Відео

Студія Italdesign анонсувала загадковий концепт для Женевського автосалону, що відкривається на початку березня. Офіційних даних про машину – трохи більше нуля. І все ж є підстави припускати, що італійці покажуть публіці прообраз третього суперкара суббренда Italdesign Automobili Speciali, після купе Zerouno і родстера Zerouno Duerta. Або другого, якщо першу пару порахувати однією моделлю в двох типах кузова.

Якщо наша гіпотеза вірна, то від новинки можна чекати імені Zerodue ( «Нуль два» по-італійськи). На відеотізері можна вловити лише натяк на антикрило і високий центральний «гребінь».

Моделі Zerouno використовували платформу і окремі вузли від родичів, купе Audi R8 і Lamborghini Huracan. Напевно в новому проекті агрегати знову будуть запозичені у якихось моделей концерну Volkswagen, а вже оригінальну оболонку для цієї техніки дизайн-ательє забезпечить. Тим часом на початку січня студія Italdesign стала фіналістом конкурсу Mobility Unlimited Challenge від фонду Toyota Mobility Foundation. Судді оцінили проект системи оренди автономних електричних капсул Moby для інвалідів.

Студія отримала $ 500 000 на подальший розвиток проекту. З останніх робіт студії варто згадати участь в проекті системи модульного мультимодального (земля / повітря) транспорту Pop.Up Next (в кооперації з Audi і Airbus), яка дійшла до стадії масштабних прототипів, і лімітоване купе Nissan GT-R50 by Italdesign. До слова, з моменту розробки сім’ї Zerouno і R8, і Huracan вже оновлювалися.

І чому б Італдизайн не задіювати в якості основи останню версію однієї з цих машин? А заодно впровадити повнокероване шасі або, наприклад, активні аеродинамічні компоненти. Захопленість концерну «зеленими» силовими установками теж тримаємо в думці, а отже, студія може здивувати нас і яким-небудь гібридом. Опрацювання аеродинамічних деталей в тізера – натяк на швидкісну машину. Можна ще передбачити, що в разі «серії» апарат вийде не менш рідкісним, ніж модель Zerouno. У тій тираж, нагадаємо, склав всього десять штук (п’ять купе і п’ять родстеров).