Subaru BRZ: нова генерація спорткару вражає

Японський автовиробник розсекретив друге покоління спортивного купе Subaru BRZ. Новинка подовшає на 3 см (4264 мм), а колісна база зросте на 0,5 см (2575 мм). Дизайн оптики спереду та більш агресивний бампер з повітрозабірниками виглядають дуже динамічно. На передніх крилах Subaru BRZ помітні прорізи, що відводять повітряні потоки на бічні пороги та створюють додаткову притискну силу. Ззаду помітно стильний спойлер схожий по вигляду на “качиний хвіст”.

Під капотом нового Subaru BRZ приховано 4-циліндровий атмосферний двигун потужністю 231 к.с. обсягом 2,4 л. Максимальний обертовий момент складає 250 Нм. Він робить у парі з 6-ступенчатою механічною КПП або 6-діапазоним “автоматом”.

У салоні можна побачити нову віртуальну приладову панель діагоналлю 7 дюймів. Крім того, купе має інформаційно-розважальну систему з 8-дюймовим сенсорним монітором та підтримкою Android Auto/Apple CarPlay. Також доступні сервіси SiriusXM та камера заднього виду.

Виробництво нової генерації Subaru BRZ буде налагоджено на заводі у Японії. На ринок у США спортивне купе надійде наступної осені. Вартість моделі, навіть орієнтовна, на цей час невідома.

ДЖЕРЕЛОautoporady.com