Subaru Levorg завоював титул кращого автомобіля в Японії 2020-2021 років

Журі конкурсу Car of the Year Japan («Автомобіль року в Японії») визначило кращий автомобіль 2020-2021 років. Ним оголошено спортуніверсал Subaru Levorg! Процедура визначення переможця премії транслювалася в прямому ефірі на YouTube.

Levorg другого покоління набрав 437 балів від членів журі — більше, ніж інші моделі-претенденти. До складу суддів входять найбільш досвідчені професійні автожурналісти Японії. Спортуніверсал виділили за чудове і стабільне рульове управління, комфорт їзди і турбований бензиновий опозитник Subaru CB18 (1,8 л, 177 к.с.). На думку журі, цей мотор — вершина двигунобудування Subaru, він відрізняється низьким рівнем шумів і вібрацій і при цьому забезпечує автомобілю приголомшливу динаміку.

Окремої похвали удостоїлася фірмова система напівавтопілота Subaru EyeSight X, надійність її роботи оцінили в 93%. Автономна система управління може діяти на швидкостях до 50 км/год. EyeSight X крім іншого контролює уповільнення перед поворотами та пунктами справляння плати за дороги, а також активно допомагає при зміні смуги руху.

Журі також сподобались одночасно динамічність і універсальність Subaru Levorg.

Друге місце в конкурсі зайняв компактвен Honda Fit: 320 балів, третє – Toyota Yaris (включаючи спортивний GR Yaris): 300 балів.

До складу журі Car of the Year Japan 2020-2021 входили 60 автожурналістів Японії.

«Автомобіль року в Японії» проводиться з 1980-го, в цьому році премія проводилася 41-й раз. Титул кращої машини в Японії в 2019-2020-му мав автомобіль Toyota RAV4.