Subaru Outback шостого покоління отримав нове обладнання

Компанія Subaru представила універсал Outback шостого покоління. Дебют моделі відбувся на автосалоні в Нью-Йорку. Універсал переїхав на модульну платформу і отримав нове обладнання. Універсал побудований на новій глобальній модульній платформі Subaru Global Platform (SGP), як і нинішній Forester.

У конструкції «візка» широко використана міцна сталь, що дозволило збільшити жорсткість передньої підвіски і кузова на кручення на 70 відсотків, а жорсткість заднього підрамника і кузова на вигин – на 100 відсотків. Крім того, нова конструкція дозволяє при фронтальному і бічному ударі поглинати на 40 відсотків більше енергії, покращуючи безпеку пасажирів при ДТП.

Також в стандартне оснащення тепер включений комплекс систем безпеки Eyesight, в тому числі адаптивний круїз-контроль. Для нового «Аутбека» ​​повністю перероблена підвіска і покращена шумоізоляція – на магістральних швидкостях рівень шуму знизився на три децибела. Двері багажника тепер відкриваються на більший кут, а в списку оснащення з’явилася система їх безконтактного відкривання. Обсяг самого вантажного відсіку збільшився до 2,1 тисячі літрів. Дорожній просвіт на американських машинах – 221 міліметр.

Найпомітніша зміна в салоні – вертикальний 11,6-дюймовий планшет мультимедійної системи, як на новому Legacy. З нього здійснюється управління музикою, клімат-контролем і доступ до всіх налаштувань автомобіля. Вперше з 2009 року універсал пропонується з турбованим мотором – 2,4-літровим агрегатом, що видає 264 сили і 376 Нм.

Також в лінійці є 184-сильний 2,5-літровий атмосферник з безпосереднім уприскуванням палива. Обидва агрегати працюють в парі з повним приводом і варіатором, в ручному режимі імітують зміну восьми ступенів. Шестициліндровий двигун потужністю 260 сил для моделі більше не доступний.

У список оснащення «Аутбека» ​​входять поворотні LED-фари, система утримання в смузі, точка доступу WiFi, аудіокомплекс Harman Kardon з 12 динаміками, вентиляція сидінь, камера переднього виду з 180-градусним оглядом.