Subaru покаже новий потужний седан

Компанія Subaru представить на автошоу в Детройті спортседан WRX STI S209, який продовжує лінію особливих модифікацій S207 2015 року та S208 2017 го. Обидві ці версії використовували дволітрову «четвірку» з турбонаддувом.

Аналогічний мотор застосовувався і в виконанні WRX STI Type RA-R 2018 го. Якщо судити по ним, в седані S209 має бути не менше 329 кінських сил. Хоча журнал Car вказує 325 «конячок». Втім, точне значення потужності не такі вже й важливо. Адже машина буде відрізнятися від серійної не тільки двигуном.

Ще пару слів про мотор. Звичайні WRX STI – це все ж не два літри, а два з половиною, теж з турбонаддувом. У Штатах зараз такий агрегат розвиває 314 к.с., 393 Н • м, а ось відділення Subaru Southern Africa в серії Diamond Edition (на фото) розкрутило такий опозитник до 354 к.с. і 464 Н • м.

Від підрозділу Subaru Tecnica International ми чекаємо на версії S209 доопрацювання в шасі (гальма, підвіска, рульове), підсилювачі під днищем, аеродинамічний комплект та інші приправи. Нагадаємо заодно: побратими WRX і WRX STI, що випускаються завтра, є розвитком моделей, показаних в 2013 і 2014 роках відповідно. Тоді вони відбрунькувалися від сімейства Імпрези, яка з тих пір вже встигла змінити покоління (2016 рік). Тільки ось повністю нові седани WRX і WRX STI на платформі SGP і з виглядом, навіяним концептом Viziv Performance, очікуються лише в 2020-му. А значить, нинішнім близнятам на ринку ще жити не менше року, а може, і більше. Спадкоємці ж можуть виявитися гібридами.