Subaru святкує ювілей

Ювілейним автомобілем, що зійшов з конвеєра марки в США, стала модель Outback.

Subaru, після святкування дебюту нового Outback на початку цього місяця, зазначає випуск ювілейного автомобіля, випущеного на заводі Subaru of Indiana Automotive (SIA). Це єдиний завод компанії за межами Японії, який почав виробництво в 1989 році.

4-мільйонним автомобілем став сріблястий Outback 2019 модельного року. Комплектація моделі не називається. Автовиробник очікує, що наступне покоління Subaru Outback разом з Legacy 2020 модельного року буде випущений на виробничих лініях в Індіані в кінці липня цього року.

«Це неймовірна віха в історії марки для наших співробітників і нашої компанії. Ми пройшли довгий шлях з моменту створення нашого першого автомобіля Subaru більше 30 років тому », – наголошується в прес-релізі бренду.

З моменту запуску виробництва на підприємстві SIA більше трьох десятиліть тому Subaru збільшила обсяг виробництва з 67 тис. автомобілів в рік до приблизно 370 тис. автомобілів. В даний час завод випускає моделі Ascent, Impreza, Legacy і Outback для ринку Північної Америки.