Subaru в березні покаже перші електрифіковані моделі

П’ятого березня на стенді компанії Subaru в Женеві буде представлений концепт Viziv Adrenaline. Розробники поки не розкрили ніяких технічних деталей. Можна лише припустити електропривод (такий паркетник інсайдери передрікали раніше). Зате є шанс, що машина в якійсь мірі є передвісником нової моделі в лінійці марки.

У низці минулих концептів з ім’ям Viziv є ті, що пережили таке перетворення (Viziv-7 через одну проміжну фазу обернувся серійним кросовером Ascent). Почалася серія Vision for Innovation з трьохдверки Viziv Concept (2013), а продовжилася концептами Viziv 2 (2014 року), Viziv Future (2015), Viziv-7 SUV (2016), Viziv Performance (2017) і Viziv Tourer (2018).

Крім того, на автошоу в Женеві марка Subaru представить перші дві свої електрифіковані моделі для європейського ринку. Фірма не розкриває їх «особистості», вказуючи лише, що машини отримають силову установку типу e-Boxer, а це означає поєднання опозитного ДВС з електромотором в тому чи іншому варіанті (від так званого «помірного» гібрида з електродвигуном невеликої потужності до бензоелектричної системи з зарядкою від розетки).