Суперкар Maguari виявився спробою відродити бренд Hispano-Suiza

Марка Hispano Suiza, яка була заснована в 1904 році і припинила випуск легковиків в 1946-му, пройшла через кілька спроб відродження, починаючи з 2000-го. Цікаво, що трапиться на цей раз, бо за справу взялися відразу дві різні фірми. І кожна запевняє, що саме їй належать права на бренд.

Про першу, Hispano-Suiza Cars з Барселони, ми розповідали в минулий раз. Прем’єра її електричного спорткара відбудеться через тиждень. А днями «альтернативна» Hispano-Suiza – Hispano-Suiza Automobilmanufaktur AG зі швейцарського Бара (кантон Цуг) показала купе Maguari HS1 GTC.

Магуарі – це американський лелека, – а також традиційна носова фігурка Іспано Сюиза. В основі кузова HS1 лежить просторовий алюмінієвий каркас, на який надіті вуглепластикові зовнішні панелі. Довжина, ширина, висота купе рівні 5100, 2100 і 1250 мм, споряджена маса – 1780 кг. Середньомоторна модель отримала двигун V10 5.2 з двома турбокомпресорами і електричними компресорами (їх число не назване, ймовірно, теж два), який видає один тисяча вісімдесят п’ять к.с. і 1050 Н • м.

Судячи з ряду ознак (наприклад, точний робочий об’єм дорівнює 5204 см³), перед нами перекроєний мотор від купе Lamborghini Huracan, хоча в офіційних даних ця модель не згадана. Привід у машини задній, тягу на колеса переправляє «робот» з двома зчепленнями. Розгін з нуля до сотні займає 2,8 с, максималка обмежена електронікою на рівні 380 км / год. Колісні диски – фрезеровані, з центральною гайкою. Шини розмірністю 285/35 ZR22 спереду і 335/30 ZR23 ззаду.

Гальмівні диски – вуглеродокерамічні, діаметром 420/400 мм. Підвіска – електромеханічна Active Hybrid Lifting System. Між іншим, Hispano-Suiza Automobilmanufaktur AG – дітище австрійського автомобільного дизайнера Ервіна Лео хіммелі, який колись працював в Audi. Одна зі спроб реінкарнації марки належить саме йому: в 2010-му в Женеві хіммелі представив суперкар на базі Audi R8, чий мотор V10 5.2 був забезпечений турбонагнітачами (як бачимо, аналогічний хід зроблений і тепер).

Якщо будете вибирати з двох Сюиза, ось підказка, щоб не заплутатися: зліва знак (монохромна і кольорова версії), плюс написання марки з Барселони (про неї скажемо ще в розділі «Бонус»), праворуч – знак і шрифт Іспано Сюиза з Бара.