Суперкар McLaren F1 GTR отримав вражаючий ексклюзивний тюнінг

Заводський тюнінг-підрозділ McLaren представив свій новий проект, який побудований за мотивами суперкара McLaren F1 GTR, який виграв “24 години Ле-Мана” в 1995 році.

Як зробити і без того видатний McLaren 720S ще кращим? Це вже один з найшвидших дорожніх автомобілів в світі, що відрізняється цікавим дизайном. Але в заводському тюнінг-підрозділі McLaren Special Operations вважають, що допрацювати можна і цю модель.

Отже, MSO 720 Stealth Theme – купе, забарвлене в сірий колір Sarthe Gray з червоними деталями Vermillion Red. Причому червоні вкраплення зустрічаються і на 10-спицевих колесах Super Lightweight, і в салоні – на передній панелі, дверях і прострочці оббивки.

Автомобіль створений на замовлення дилера McLaren в Лондоні в єдиному екземплярі. У машині використані всі можливості програми MSO Defined, щоб зробити купе максимально ексклюзивним. Оформлений 720S в стилі F1 GTR, який виграв “24 години Ле-Мана” в 1995 році.

Купе оснащене повним комплектом аеродинамічних деталей з карбону, а червоні деталі на кузові створили вручну – на все забарвлення елементів в червоний колір знадобилося 200 годин роботи! З технічної точки зору MSO 720 Stealth Theme не відрізняється від простого McLaren 720S, оскільки всі доопрацювання торкнулися виключно дизайн екстер’єру та інтер’єру.