Suzuki Ciaz отримає редизайн і новий двигун

В Індії Ciaz – найпопулярніший седан C-сегменту, який випереджає чотирьохдверки Hyundai Verna і Honda City. Щомісяця розходиться близько 5000 машин, але в липні продажі впали на 99,2%, до 48 штук. Пояснення просте: 20, серпня буде офіційно представлений рестайлінговий Ciaz.

Він отримає нову решітку, перероблені бампери, світлодіодну оптику і покращений медіацентр. Такого набору, за індійськими мірками, вистачило б і на зміну поколінь. Однак реформа на цьому не закінчилася і торкнулася моторної гамми. Решітка з’єднує фари, у яких, як і у задніх ліхтарів, через діоди змінилася графіка. Хрому в оформленні стало відчутно більше.

Бензиновий двигун 1.4 (92 к.с., 130 Нм) відправлений у відставку. Його місце зайняв новий мотор 1.5 (103 к.с., 138 Нм) з «м’якою» гібридною установкою SHVS і системою start/stop. (До речі, аналогічна рокіровка була проведена для компактвену Ertiga.) П’ятиступінчата «механіка» і чотирьохдіапазонний «автомат» залишилися на місцях. Тепер, якщо вірити виробникові, Ciaz стане «найекономічнішим бензиновим седаном» з витратою менше п’яти літрів на сотню. Ще у СІАЗ є дизель 1.3 (89 к.с., 200 Нм). Від нього сюрпризів ніхто не чекає, але почекати до кінця року доведеться самі дизельні версії.