Suzuki оновила лідера бренду – кросовер Vitara

Поточна генерація кросовера Suzuki Vitara, найпопулярнішого представника бренду, продається вже чотири роки, а значить, настав час для оновлення.

Очікується, що офіційна презентація відбудеться до кінця року, можливо, в жовтні на Паризькому автосалоні, але вже зараз в Мережу витекли перші зображення рестайлінгового SUV, який носить ім’я Series II, причому без будь-якого камуфляжу.

Необхідно визнати, що інженери японської компанії не стали серйозно обтяжувати себе роботою, і обсяг внесених змін виявився мінімальним. Наприклад, передня частина кузова Vitara 2019 Series II відрізняється від поточної версії тільки переглянутими бампером і гратами радіатора, практично повністю копіює аналогічний елемент кросовера Suzuki SX4. Ще менше змін відбулося в задній частині кузова Series II, де світлотехніка має червоний колір плафонів, а декоративна накладка сталевого кольору на задньому бампері отримала додатковий ліхтар заднього ходу.

Про інтер’єр моделі і рівень оснащення поки нічого не відомо. Можна припустити, що з технічної точки зору ніяких змін не передбачається. Зокрема, Vitara 2019 Series II збереже бензинові мотори об’ємом 1.6 і 1.4 літра, що видають 120 і 140 «коней» потужності. Останній двигун пропонується тільки для версії Suzuki Vitara S. Автоматична трансмісія і повний привід будуть доступні в якості опції.