Suzuki представив оновлену версію Suzuki Swift

Популярний японський суперміні піддається капітальному ремонту в середині життєвого циклу. З оновленням Suzuki Swift 2021 модельного року отримає новий двигун, дизайн і технічні оновлення.

Suzuki починає завойовувати ринок Великобританії, представивши там оновлену версію свого суперміні. Swift, що знаходиться у продажу з 2017 року, був злегка змінений в передній частині, отримавши модернізовані фари і грати радіатора. Всі моделі в лінійці тепер оснащені світлодіодними світловими приладами, раніше зарезервованими для моделей SZ-5.

Конкурент Mazda 2 також отримає нову версію свого 1,2-літрового бензинового двигуна Dualjet без наддуву. З переробленою системою подвійного уприскування, електронною системою зміни фаз газорозподілу, масляним насосом змінного робочого об’єму і електричними форсунками охолодження поршнів новий агрегат, як стверджується, забезпечує підвищення швидкості відгуку і ефективності.

З двигуном потужністю 82 к.с. 107 Нм крутного моменту і з новою опціональною коробкою передач CVT оновлений Suzuki Swift розганяється до 100 км/год за 12,2 секунди. Гібридна система на 12 В також була модернізована на 1.2, з батареєю, що більш ніж в три рази перевищує розмір старої для підвищення рекуперації енергії. Як і раніше, Swift може бути обладнаний системою постійного повного приводу.

Новий варіант початкового рівня «SZ-L» вартістю від 14749 фунтів стерлінгів, як очікується, буде найбільш продаваним Suzuki Swift. Адаптивний круїз-контроль тепер входить в стандартну комплектацію, а додатковий пакет включає камеру заднього виду, сенсорний екран діагоналлю 7,0 дюймів з радіо DAB і можливістю підключення смартфона, шкіряне рульове колесо, 16-дюймові легкосплавні диски і радарну гальмівну систему. Ціни на SZ-5 з варіатором підвищуються до 18749 фунтів стерлінгів.