SVI представила бронеавтомобіль на базі Toyota Land Cruiser 79

Південноафриканська компанія SVI, що спеціалізується на випуску броньованих машин, представила оновлену модель Max 3 на базі Toyota Land Cruiser 79. Автомобіль здатний витримати обстріл з гвинтівок, а з додатковими підсилювачами впорається навіть з бронебійними снарядами.

У вигляді Max 3 майже нічого не говорить про близьку спорідненість з Land Cruiser. У автомобіля масивна решітка радіатора, незграбні форми кузова. Задні двері відкриваються в протилежну сторону. SVI пропонує машини з одно- і дворядною кабінами. Існує також версія на вісім сидячих місць. Броньовик випускається з правим або лівим кермом.

Уже в базовому виконанні Max 3 володіє балістичним захистом класу B6. Це означає, що автомобіль здатний витримати влучення кулі калібром 7,62×51 мм (стандартний гвинтівково-кулеметний боєприпас країн — учасниць НАТО) або 7,62×39 мм від АК-47. Для захисту застосовуються сталеві пластини і броньоване скло товщиною 38 мм.

SVI також пропонує версію Max 3 з бронею класу B7 і вибухозахистом. У такому виконанні автомобіль вже здатний витримувати бронебійні снаряди. На додаток до цього на замовлення клієнта компанія може зібрати військову версію Max 3 з кріпленнями для кулемета 50-го калібру і мінометів.

Щоб витримувати збільшену масу кузова, стандартна підвіска Land Cruiser була посилена. Також з’явився додатковий задній стабілізатор поперечної стійкості. Диски і шини тут теж нові. А ось тойотівський двигун залишився без змін.

Базова ціна Max 3 – $103000. Термін виготовлення складає приблизно три місяці з моменту оформлення замовлення.