Технологія Pioneer змінить спосіб використання смартфона в авто

І все ж всупереч одній відомій фразі, автомобіль – не просто засіб пересування. В крайньому разі, в наш час. Автомобіль сьогодні – це повноцінне середовище проживання і, відповідно, до його оснащення і комфорту пред’являються нові вимоги. Ми з вами, схоже, стаємо свідками нової технічної революції. Точніше, переосмислення окремих елементів начинки автомобіля.

Наочний приклад нового підходу – мультимедійний ресивер Pioneer AVH-Z9100BT. У ньому навіть звичні функції реалізовані в «розширеному» форматі, не кажучи вже про те, що це перший головний пристрій з підтримкою технологій Wireless Apple CarPlay і Wireless Android Auto. Тепер не потрібно ніяких проводів, щоб використовувати ці технології – зв’язок зі смартфоном відбувається по повітрю.

Власне, чому ми робимо такий акцент саме на використанні смартфона? Та тому що він дійсно змінив багато аспектів нашого життя, і забувати про нього в машині вже недозволено. Не дивно, що технології рушили в цьому напрямку семимильними кроками. Хто не в курсі, суть технологій Android Auto і Apple CarPlay така – ви сідаєте в автомобіль, підключаєте смартфон до мультимедійної системи і забираєте його туди, де він не буде заважати при водінні.

При цьому можна безпечно користуватися вмістом смартфона через спеціальний інтерфейс на екрані головного пристрою, а то і зовсім управлятися без рук, одними лише голосовими командами. Плюси такого використання смартфона в автомобілі очевидні – ваша мультимедійна система не обмежена кінцевим набором можливостей, з оновленнями софту в смартфоні нові фічі автоматично з’являються і в машині – навігація, музичні сервіси … Ну і, знову ж таки, комунікаційні можливості ви зберігаєте в повному обсязі. А можна ще зручніше?

Найбільш, мабуть, «тонким місцем» технологій Android Auto і Apple CarPlay є дротове підключення смартфона – провід напевно буде заважати, та й сам смартфон далеко від роз’єму USB не прибрати. Рішення? Підключати смартфон без проводів. І це як раз реалізовано в Pioneer AVH-Z9100BT за допомогою вбудованого модуля Wi-Fi. Ну і якщо вже ми почали зі смартфонів, то модель має ще одну фічу – «Mirroring». Вона буде цікава власникам Android-пристроїв.

Можна підключити Android-смартфон (так-так, теж «по повітрю») і дублювати картинку з його екрану на екрані головного пристрою. Це для тих, хто не готовий відмовлятися від звичного інтерфейсу. А взагалі, в лінійці автомобільного мультимедіа компанії Pioneer AVH-Z9100BT знаходиться на самій вершині, а значить, в цьому ресівері є багато і іншого цікавого.