Tesla і Panasonic розроблять нові батареї для електромобілів

Американська компанія Tesla, що займається виробництвом електромобілів під однойменною маркою, і японська електротехнічна корпорація Panasonic почнуть спільні роботи зі створення нових акумуляторних батарей для електромобілів. Таку інформацію опублікувало інформаційне агентство Kyodo.

Деталі угоди поки невідомі, уточнюється, що ініціатором співпраці виступила Tesla, а фахівці Panasonic вже почали підготовчі роботи. Всупереч очікуванням багатьох шанувальників Tesla, проривними нові батареї не стануть, в них як і раніше буде використовуватися літій-іонна технологія. Ймовірно, в даній розробці будуть покращені електричні параметри батарей і підвищена їх надійність.

Варто додати, що співпраця з Tesla може поправити скрутне становище компанії Panasonic, яка продовжує зазнавати збитків. Так, згідно з найсвіжішими даними від японської корпорації, за перше півріччя 2020 фінансового року (починається 1 квітня) продажі компанії знизилися на 20,4% в порівнянні з вказаним періодом 2019 року, а підсумковий прибуток впав на 51,6% і склав 48,8 млрд ієн (близько $460 млн).