Tesla Model 3 названа бізнес-автомобілем 2021 року

16 вересня 2020 року Tesla Model 3 була удостоєна нагороди «Business Car of the Year 2021». Під час церемонії вручення нагороди журі назвало її такою, що запам’ятовується з кількох причин. Вперше за більш ніж три десятиліття цей приз дістається електромобілю.

Твердження про те, що електромобіль отримав титул «Бізнес-автомобіль року» – це правда. Той факт, що перемогу здобув повністю електричний автомобіль, викликав бурю емоцій на церемонії Driving Business Awards компанії Automobiel Management. Безумовно, організаторам і компаніям доведеться звикнути до такого підходу, повідомляє журі. Це перемога – не тільки для Model 3, але і для електричних авто в цілому.

«Журі поставило під сумнів такі деталі, як доставка і обслуговування. З іншого боку, продукт дуже популярний, а власна зарядна мережу Tesla – важливий козир. Model 3 також має хороші показники по вартості і переконує своєю продуктивністю, практичністю і великим запасом ходу», – пояснили члени комісії.

Тим часом, Volkswagen Golf 8 був удостоєний нагороди Driving Business Awards як кращий новачок. Це останнє втілення десятирічної історії успіху – по суті, восьми поколінь автомобілів. Журі відзначило, що Volkswagen йде від безпечних невеликих дизайнерських кроків, які його попередники постійно оновлювали. Новий Golf 8 робить важливі кроки в новому дизайні як зовні, так і всередині, значно оновлюючи і технології.