Tesla Model S з п’яним водієм на автопілоті втікала від поліції

Ілон Маск, глава компанії Tesla, неодноразово стверджував, що в його електрокарах найбільш прогресивний автопілот з існуючих. По всій видимості, одна з машин модельного ряду Tesla Model S, вирішила довести це прямо на вулицях американського містечка Пало-Альто.

Поліція штату Каліфорнія по округу Сан-Франциско заявила, що днями їм довелося ганятися за білою Tesla Model S протягом 11 кілометрів, так як машина ховалася від них, перебуваючи в режимі автопілота. Водій при цьому спав за кермом, перебуваючи в нетверезому стані.

Поліцейські стверджують, що не відразу зрозуміли той факт, що машина ніким не управляється. Всі 11 кілометрів погоні поліцейські не могли знайти спосіб зупинити автомобіль, який не відповідав на вимоги і рухався зі швидкістю 110 км / год. При цьому авто відмінно маневрувало і прискорювалося, коли поліцейські небезпечно зближувалися з ним, загрожуючи безпеці водія, як це інтерпретувала система навігації Tesla.

Зупинити порушника вдалося через 7 хвилин небезпечної гонитви. Поліція вирішила піти на обгін автомобіля, після чого поступово знижувала швидкість, що повторювала і запрограмована на автопілот Tesla. Незважаючи на таку вражаючу демонстрацію можливостей безпілотного управління системи Tesla Model S, водій на ім’я Олександр Самеко, все ж понесе покарання за нетверезе водіння і порушення ще кількох пунктів ПДР штату Каліфорнія, так як за законами штату водій несе відповідальність навіть при включеному режимі автопілота в машині .