Tesla може випустити загадкову мініатюрну машину

Глава Тесли Ілон Маск спантеличив публіку заявою, що компанія працює над міні-каром. Взагалі-то, пост в Фейсбуці був відповіддю на питання користувача про можливу появу іграшкового паркетника Model X (так як Model S для дітей 3-8 років вже існує). Але Маск не відповів прямо, згадавши замість цього «міні-кар, в який втиснеться і дорослий».

Знаючи манеру Ілона видавати сенсації за жарти, можна передбачити, що і тут не все так просто.

Практично ніхто не повірив в серйозність боса Тесли, коли він заявив, що запустить родстер в космос. Посмішку викликав і анонс навесні 2013-го, що скоро з’явиться спосіб «зарядити» Теслу S швидше, ніж ви заправите бак звичайної машини (мова, як виявилося, йшла про автоматичну заміну батареї). Здивування читачів в свій час викликав також пост з такими словами: «Затори зводять мене з розуму. Я побудую тунелепрохідницьку машину і просто почну бурити». Але нічого зі сказаного не було вимовлено просто так.

Ще приклад несподіваної заяви Маска: «Створюємо олдскульний ресторан drive-in з роллерами на одній з нових станцій Supercharger в окрузі Лос-Анджелес». Маск і мережа ресторанів? Він жартує? З’ясувалось, що ніякого жарту немає: фірмою вже отримано дозвіл на будівництво ресторану в Санта-Моніці.

Наступні пости говорять про те, що ця точка буде не єдиною. Розшифровувати послання Ілон не став, змусивши послідовників думати над цим і сперечатись. Є шанс, що Маск мав на увазі електричну іграшку, але більшого розміру, так, щоби її могли б використовувати і дорослі. Однак є пояснення більш цікаві: одно- двомісний низькошвидкісний апарат типу Neighborhood Electric Vehicle (в залежності від законів того чи іншого штату вони можуть виїжджати на дороги) або карт на батареях, призначений для розваги і змагань на картодромах.