Tesla опустила цінник на свої автомобілі

Tesla відзвітувала про рекордний виробництві: в кінці 2018 року виробнику електромобілів вдалося зібрати 86,5 тис. машин. Це на 8% більше, ніж в попередньому кварталі, і становить абсолютний рекорд для компанії.

Основна частина випущених компаній автомобілів – понад 61 тис. – п’ятимісні седани Tesla Model 3.

Виросло не тільки виробництво, але і поставки Tesla – до 90, 7 тис. автомобілів (також зростання на 8%). В цілому в 2018 році компанія поставила на ринок 245 тис. машин – майже стільки ж, скільки за всі попередні роки разом узяті, підкреслюється в повідомленні.

Одночасно Tesla оголосила про зниження цін на всі свої моделі на 2 $ тис. На цей крок компанія пішла, щоб компенсувати скорочення в США федеральних податкових пільг для покупців електромобілів. Однак звітність компанії розчарувала інвесторів, відзначає Bloomberg. Акції компанії на торгах в середу падали протягом торгів більш ніж на 10%, до закриття падіння склало 6,8%.

Опитані агентством інвестиційні аналітики відзначали, що від компанії очікували більш високих показників, особливо на тлі зусиль, зроблених компанії для збільшення виробництва.