Tesla підготувала таємничий автомобіль

До виставки колекційних автомобілів Grand Basel, яка пройде в Базелі, Швейцарія, з 6 по 9 вересня поточного року, компанія Tesla підготувала «сюрприз» – презентацію нового автомобіля. За попередньою інформацією, це буде серійний варіант Tesla Roadster.

Сайт Electrek повідомляє, що виробник розіслав запрошення на прийдешній захід деяким клієнтам, а також організував розіграш двох VIP-квитків, підсумки якого будуть підведені 1 вересня. Більше ніякої інформації про «містичну» новинку не повідомляється.

Прототип Tesla Roadster нового покоління представили в листопаді минулого року. Дводверку оснастили трьома електромоторами – два з них відповідають за обертання коліс задньої осі, а один – передньої, сумарна віддача яких поки не називається. Харчуються мотори від батареї ємністю 250 кіловат-годин. З місця до 60 миль в годину (96 кілометрів на годину) Roadster розганяється за 1,9 секунди. Максимальна швидкість – понад 400 кілометрів на годину. Також на Grand Basel представлять макет автомобіля, створений за оригінальною специфікацією італійського промислового дизайнера Джіо Понті. У 1953 році концепцію під назвою Diamond Line порахували занадто радикальною, проте пізніше окремі її елементи знайшли втілення в серійних машинах.