Tesla побудує новий завод для вантажівок і спортивних автомобілів

На цьому заводі планують збирати електричні вантажівки Tesla Semi і спортивні автомобілі Roadster.

Компанія Tesla, у якої вже є завод з виробництва автомобілів в США і споруджуваний суперзавод в Техасі, також побудує в США ще один завод для виробництва електричних вантажівок і спортивних автомобілів.

Tesla повідомила в документі, представленому в Комісію з цінних паперів і бірж США, що компанія планує побудувати завод з виробництва автомобілів в Сполучених Штатах, але не розкрила конкретне місце розташування. На цій фабриці планують збирати електричні вантажівки Tesla Semi і спортивні автомобілі Roadster.

У фінансових звітах за другий і третій квартали Tesla згадала, що побудує ще одну лінію з виробництва електричних вантажівок в Сполучених Штатах. У тих же документах говориться, що електрична вантажівка Semi буде випущений на ринок в 2021 році. Терміни виходу вказують на те, що завод уже повинні почати будувати, щоб укластися в терміни.

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск (Elon Musk) раніше назвав наступний гучний продукт, яким стануть сонячні батареї у вигляді дахів для будинків.