Tesla зробить революцію в батареях не раніше 2022 року

Захід Tesla Battery Day транслюватиметься в прямому ефірі відразу після зборів акціонерів, яке почнеться близько опівночі за східним часом у вівторок, 22 вересня.

Здатність Tesla вичавити кожен метр запасу ходу зі своїх акумуляторних батарей дозволила виробникові електромобілів зайняти гідне місце в сегменті. На заході генеральний директор Ілон Маск представить інформацію про досягнення компанії, а також поділиться новинами про те, що планується зробити далі в її нескінченному прагненні розширити асортимент автомобілів.

Так званий Battery Day почнеться відразу після зборів акціонерів. Tesla транслюватиме обидва заходи в прямому ефірі на своєму сайті. Нагадаємо, що засновник компанії Ілон Маск анонсував захід ще на початку 2020 року, але пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Від заходу ми очікуємо новин про нову АКБ зі збільшеним терміном служби, який складе більше ніж 1,6 млн км, і новин про те, як компанія працює над зниженням вартості елементів для своїх акумуляторів.

Однак у своєму Twitter Маск написав, що захід буде «дуже божевільним», але пізніше додав застереження, що оголошені досягнення не з’являться на ринку раніше 2022 року.