Тюнери з Польщі “прокачали” Mitsubishi Lancer Edition R

Mitsubishi відмовився від улюбленої Lancer ще в 2015 році, випустивши Final Edition Evolution. І, хоча є надія, що Evolution одного разу повернеться, це не буде той же автомобіль. Це тому, що керівництво Mitsubishi натякає, що легендарне прізвисько можна поставити на позашляховик, а не на спортивний автомобіль.

Але що, якщо Evo повернеться як седан, як цього бажають багато? Це питання, на який намагаються відповісти хлопці з команди Dytko Sport. Це польська компанія, яка спеціалізується на виробництві і продажу запасних частин для ралійних автомобілів Mitsubishi Lancer Evolution.

Вони об’єдналися з Proto Cars, щоб працювати над Evo X і перетворити його в повністю настроєний спортивний седан. Вся інформація ще невідома, але Dytko Sport обіцяє, що повне розкриття заплановано на наступні вихідні. Схоже, що у такого ж седана будуть ті ж фари. Зовнішній вигляд Lancer Edition R дуже схожий на прототип. Обсяг робіт, які вкладаються в проектування автомобіля, вражає, якщо взяти до уваги, що Dytko Sport представила власний Evo з елементами дизайну Dynamic Shield від Mitsubishi.

Фотографії інтер’єру не були опубліковані. Останній варіант мав 303 кінських сили і 413 Ньютон-метрів крутного моменту, створюваного модернізованим двигуном з турбонаддувом. 2,0-літровий чотирициліндровий агрегат був пов’язаний з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. Читайте також: Mitsubishi Lancer трансформується в кросовер Автомобіль, зрозуміло, повнопривідний.