Тюнінг-ательє Pogea Racing доопрацювало італійські спорткари GranTurismo і GranCabrio

Тюнінг-ательє Pogea Racing представило комплект доопрацювань для вже ненових італійських спорткарів GranTurismo і GranCabrio. Модернізація стосується двигуна, кузова і салону.

У лінійці Maserati нових моделей поки немає, так що всім бажаючим надати свіжих сил для своїх спорткарів GranTurismo і GranCabrio тюнінг-ательє Pogea Racing пропонує варіант доопрацювання дводверок. 4,7-літровий V8 потужністю 460 к.с. фахівці роблять могутнішим на 17 к.с. В результаті 477-сильні Maserati здатні розганятися до 305 км / год.

Pogea Racing також пропонує для італійських спорткарів комплект койловерів, що зменшують дорожній просвіт на 40 міліметрів. На зміну зовнішнього вигляду працюють ковані 21-дюймові диски лінійки Jules з покришками Michelin Pilot Sport 4S. Клієнти, втім, можуть вибрати будь-які інші колеса так само як і варіанти обробки салону – інтер’єр можна декорувати різними варіантами шкіри і вуглепластику. Ну а якщо вас і це не влаштовує, то треба чекати 2022 року.

Приблизно в цей термін замість GranTurismo і GranCabrio на ринок вийдуть наступники – купе і кабріолет Alfieri. Ці машини отримають гібридні мотори і безпілотник рівня Level 3, який стане допомагати водієві в ситуаціях, коли людина може відвернутися від дороги.