ТОП-10 найнадійніших електрокарів та гібридів

Експерти автопорталу Whatcar провели масштабне дослідження, отримавши зворотний зв’язок від 18 тис. власників 218 моделей гібридів та електрокарів. Фахівці підрахували, які з автомобілів були найбезпроблемнішими в експлуатації за останні 12 місяців. При цьому вік машин у рейтингу коливається від 1 до 5 років.

Mitsubishi Outlander PHEV (2014-сьогодення)


Рейтинг надійності 97.8%

Попри те, що 14% позашляховиків PHEV зазнали несправності за останній рік, більшість із дефектів були незначними дрібницями з кузовом або салоном. На всіх автомобілях все ще можна було їздити, а третину відремонтувати за день або менше. Відзначається, що дві третини робіт було виконано безкоштовно за гарантією.

BMW i3 (2013-сьогодення)


Рейтинг надійності 97.9%

13% власників зазнали проблем з автівкою за останні 12 місяців. Несправності були зафіксовані в навігаційній системі та облаштуванні салону. На всіх автомобілях все ще можна було їздити, причому третина була відремонтована менш ніж за добу. Ще третина зайняла ремонт до тижня. Принаймні всі ремонтні роботи були зроблені за гарантією.

Honda CR-V Hybrid (2018-сьогодення)


Рейтинг надійності 97.9%

Тільки 8% власників гібридів CR-V зіткнулися з проблемами, зокрема, в електропроводці. Усі автівки було відремонтовано менш ніж за добу.

Toyota Corolla (2018-сьогодення)


Рейтинг надійності 98.4%

Тільки 5% власників Corolla зіткнулися з несправностями в автівці. Слабкою ланкою моделі є проблемна 12-вольтова батарея.

Hyundai Kona Electric (2018-сьогодення)


Рейтинг надійності 98.5%

7% власників Kona Electrics мали проблеми з автівкою за останні 12 місяців. В усіх випадках йшлося про несправність з батарею, яку було відремонтовано за гарантією більш ніж за тиждень.

Lexus RX (2016-сьогодення)


Рейтинг надійності 99.1%

Тільки 4% власників RX Hybrids зазнали неприємностей за останній рік. Незначні проблеми з електропроводкою були виправлено менш ніж за добу безкоштовно.

Toyota RAV4 (2019-сьогодення)


Рейтинг надійності 99.2%

?% власників RAV4 зазнали проблем з акумуляторною батареєю. Ремонт пройшов за гарантією менш ніж за добу.

Lexus NX (2014-сьогодення)


Рейтинг надійності 99.3%

Тільки 6% власників NX мали неприємності за останні рік з автівкою через інформаційно-навігаційну систему. Проблему було вирішено за гарантією менш ніж за день.

Tesla Model 3 (2019-сьогодення)


Рейтинг надійності 99.4%

5% власників Tesla Model 3 зіткнулися з невеличкими проблемами при експлуатації електрокару за останній рік. Усі дефекти було виправлено за гарантією менш ніж за добу.

Toyota Yaris Hybrid (2011-2020)


Рейтинг надійності 99.5%

Самим надійним авто у рейтингу виявилася “крихітка” Yaris Hybrid. Тільки 5% власників зіткнулися з незначними проблемами за рік експлуатації. Усі несправності було полагоджено менш ніж за добу за гарантією.

ДЖЕРЕЛОwhatcar.com