Топ-5 автомобілів, якими можна керувати без прав. Фото

У багатьох країнах дедалі популярнішими стають компактні автомобілі, для управління якими не потрібна наявність водійських прав. Серед таких моделей є досить цікаві варіанти, які ми включили в цю добірку.

Bellier Jade Classic

Італійський компакт-кар оснащений дизельним мотором об’ємом всього 0,5 л. Максимальна швидкість моделі складає 45 км г/г. Bellier Jade Classic важить 400 кг і в середньому витрачає 3,2 л. Як і всі авто, які не потребують прав, модель може бути тільки двомісною. В Європі такий малюк обійдеться в 9 900 євро.

Bellier Jade Racing

«Спортивна» версія згаданої вище моделі Jade. Відрізняється більш яскравим зовнішнім оформленням, іншою оптикою, спортивними кріслами і кермом, а також накладками на педалях. При цьому така версія коштує на 2 тисячі ільше, ніж стандартний Jade Classic.

Bellier B8

Модель виконана в стилі популярного хетчбека Fiat 500 і пропонується з одним з двох дизельних моторів з різним обсягом (523 і 480 куб.см.), але однаковою потужністю – 5,4 к.с. Ціна компакт-кара B8 стартує з 14 990 євро.

Aixam Minauto

Компакт-кар французької фірми Aixam є одним з найдоступніших «безправних» авто на ринку. Під капотом Minauto розташований двоциліндровий дизельний мотор, який видає 8 к.с. Базова вартість – 8 999 євро. Більш ефектні версії GT і Cross обійдуться вже в 10 599 і 11 499 євро відповідно.

Aixam Sensation

Модель Sensation розташовується на сходинку вище хетчбека Minauto і відрізняється не тільки більш стильним дизайном, але розширеною комплектацією, що включає кондиціонер і парктронік. Ціни на Sensation стартують з 10 699 євро.