Топ-7 порад для покупки б / у авто

Кожен автовласник щодня стикається з великою кількістю проблем. Поганий стан дорожнього покриття, аварії, погана погода, неякісні матеріали і це далеко не повний список. Однак найскладніше тим, хто збирається купити стару машину. Не має значення, що вас цікавить: Мерседес s 221 Chevrolet або Renault, в будь-якому випадку правила вибору працюють однаково.

Не зупиняйтеся на чомусь одному
Не варто шукати тільки певну марку енної року випуску. Розставте пріоритети і окресліть всіх можливих претендентів на покупку. Таким чином ви збільшите область пошуків і у вас буде більше шансів знайти підходящий варіант.

Про фотографіях
Якщо ви зайшли на https://parkdrive.ua/cars/bu/ шукайте оголошення з максимальною кількістю знімків. Якщо до тексту прикріплені два-три кадри, зроблених тільки з одного боку, перегортайте далі. Коли продавцю нема чого приховувати, він викладе досить багато фото, щоб уникнути непотрібних питань від потенційних покупців.

Також потрібно розуміти, що багато веб-ресурси стискають зображення, а це негативно позначається на якості. Не соромтеся, зателефонуйте за вказаним номером і попросіть надіслати оригінали.

Правила телефонної розмови
У бесіді з продавцем слід з’ясувати наступні моменти:

В першу чергу поцікавтеся, з ким ви маєте справу: з посередником або власником? Останній прекрасно знає історію автомобіля, а посередник навряд чи зможе описати всі деталі.
Скільки людей володіє авто по ПТС?
Потрапляла чи машина в ДТП?
Чи присутні зовнішні дефекти: вм’ятини, тріщини, відколи?
Де в останній раз транспорт був зареєстрований?
Наявність технічного огляду на майбутній рік.
Варіанти оформлення покупки.
Число комплектів шин та інші доповнення.
Пробіг
Це досить «слизький» показник, за яким в РФ не можна орієнтуватися. Фактично всі російські продавці скручують пробіг. Тому приділіть увагу непрямими показниками: стан салону, вид дверних ущільнювачів і керма, ступінь зношеності педалей. Чим менше ви виявите ушкоджень, тим краще.

Що з фарбою?
Постарайтеся визначити, перефарбовували транспортний засіб повністю, частинами чи ні. Якщо так, то попередній власник або потрапляв в аварії, або намагався приховати багаторічну іржу. Це в значній мірі знижує термін експлуатації автомобіля.

Проведіть порівняльний аналіз відтінку покриття всіх частин кузова. Також враховуйте наявність накладок, аплікацій, аерографії. Нерідко їх наносять, щоб заховати пошкодження. При огляді відсуньте ущільнювачі і перевірте, чи різниця в текстурі і кольорі фарби поза і під ними.

Дата виробництва скла
Цей параметр також зможе вказати на участь машини в дорожньо-транспортній пригоді. Так, всі стекла мають маркування, на якій рік виготовлення. При найкращому розкладі він повинен відповідати року виробництва «залізного коня».

двигун
Простір під капотом і його вміст має бути чистим. Якщо ви спостерігаєте товстий шар пилу, можливо, за цим стоїть спроба приховати дефект. Уважно вивчіть всі елементи в пошуках течі масла (про неї говорить навіть маленька пляма).