ТОП-7 позашляховиків для “вбитих” доріг

Рейтинг найкращих позашляховиків зі справжнім чоловічим характером задля подолання доріг будь-якого ступеня складності. На цих автівках можна проїхати навіть самими “вбитими” українськими дорогами або навіть по бездоріжжю. Ексклюзивний матеріал від експертів спеціально для elAUTO!

Toyota Land Cruiser 200

На першому місці легендарний японський крузак, який є синонімом надійності та має чудову прохідність. З ним можна бути впевненим, що ви дістанетеся пункту призначення.

Mercedes-Benz G-Class

“Срібло” дістається німецькому брутальному G-Klasse. Мілітаризовані коріння дають про себе знати. Потужність, великий кліренс, повний привід – ось основні переваги “геліка”.

Mitsubishi Pajero

Замикає першу трійку рамний японець, який нібито створений для поганих доріг та бездоріжжя. Ця автівка допоможе вибратися навіть з полів за умови що водій зможе розкрити її потенціал.

Jeep Grand Cherokee

Американець з мужнім характером має неабиякі можливості для подолання розбитих доріг. Основним козирем позашляховика є комфортна підвіска, яка дозволяє комфортно себе почуватися також у місті.

Nissan Patrol

Один з кращих японських позашляховиків задля подорожування сім’єю. Надійний, комфортний в керуванні, має передбачувану поведінку.

Land Rover Discovery 4

Один з нащадків легендарного Defender. Британець також добре підходить для мандрівок природою, але надійність окремих компонентів під питанням. Щодо прохідності все файно.

Chevrolet Tahoe

Ще один американський позашляховик, який має чудові позашляхові якості та великі розміри. Мандрувати на ньому одне задоволення, тільки не забувайте вчасно заправлятися, бо витрата палива неприємно здивує.