TopCar перетворили «Гелентваген» на позашляховик Inferno

Тюнери TopCar розробили аеродинамічний обвіс для нового Mercedes G-Class, який отримав назву Inferno. Напередодні прем’єри в наступному місяці на автосалоні в Женеві знімки пакета Inferno для безсмертного Gelandewagen опублікували в Мережі, щоб показати численні оновлення в порівнянні зі стандартною версією.

В цілому з’явилося більше 70 нових компонентів – всі вони виготовлені з вуглецевого волокна і кевлара. Mercedes G-Class Inferno, виконаний в напівматовому зеленому кольорі, спеціально розробленому для демонстраційного автомобіля, являє собою легендарний позашляховик Mercedes з великою кількістю елементів з вуглецевого волокна, що робить його більш привабливим і агресивним, ніж навіть «заряджений» G63.

Тюнери покрили в тому числі і задню кришку запасного колеса, а також дифузор і спойлер на даху. У TopCar відзначають, що через високу складність комплектації, потрібно близько 2 тижнів, щоб створити один екземпляр пакета, призначений для легендарного позашляховика. Клієнти можуть також доплатити 7 500 євро за повітроводи на даху з вуглецевого волокна на додаток до 39 650 євро за основну частину комплекту. Витончений зовнішній вигляд кузова може бути доповнений блискучим набором 22- або навіть 23-дюймових легкосплавних дисків, а в салоні з’явиться натуральна шкіра крокодила і золото. У женевському Inferno буде спеціальна шкіряна оббивка, що імітує вуглецеве волокно, щоб ще більше підкреслити використання великої кількості цього матеріалу.