Toyota Boshoku презентує концепт персональних зручностей

Виробник і постачальник автокомпонентів Toyota Boshoku восьмого січня на виставці CES в Лас-Вегасі презентує концепт «простору активного комфорту» AceS (Active Comfort Engaging Space).

У ньому надаються персональні зручності для кожного пасажира за рахунок звуку, світла, запахів, кондиціонування повітря, автоматичних регулювань сидінь і інших засобів.

Інтер’єри в безпілотники Тойоти не будуть такими ж, однак певні рішення точно знайдуть застосування. «У відповідь на зміни у фізичному та емоційному стані пасажира технології стимулюють п’ять почуттів, щоб створити відчуття безпеки і комфорту», ​​- відзначають творці AceS.

Крісла та ремені безпеки самі підлаштуються під статуру, поставу і позу пасажира (за цим стежать камера і датчики в сидінні). Наступну цитату хочеться вимовити голосом Siri або яндексовского Аліси: «Система оптимізує інтер’єр, регулюючи навколишнє освітлення і аромат в залежності від кольору неба, швидкості автомобіля і ваших емоцій. Ми фіксуємо ваші емоції, аналізуючи ваш голос і частоту серцебиття під час водіння ».

Модель салону Moox з «гнучким» розташуванням сидінь призначена безпілотнику п’ятого рівня. Вона наділена набором необхідних функцій як для бізнесу, так і для розваг. Від активного комфорту не втечеш, і заснути за кермом не вдасться: «Якщо система виявить сонливість, вона буде комфортно підтримувати вас ностальгічною музикою і вібраціями». За спробу «трансформувати мобільність в часі і просторі» розробників AceS не варто судити строго, адже Toyota Boshoku візьме участь в шоу CES вперше. Втім, цієї корпорації, що входить в концерн Toyota Group, в 2018 році виповнилося рівно 100 років.